Aktuality

Vytisknout

Kontejner v Kobelci

V pátek 19.4.2019 bude do Kobelce přistaven kontejner na odpad. Do odpadu nepatří pneumatiky, nebezpečný odpad (barvy, elektronika a pod.) a stavební suť. Tento odpad můžete odvést do sběrného dvora v Nejdku případně (nebezpečný odpad) do Tatrovic.

Poděkování

Děkuji všem, kteří v sobotu 6.4.2019 přišli na brigádu, při které byla nejen uklizena obec od odpadků, ale také natřena zvonička v Rájci, uklizeno před OÚ, domem seniorů, hostincem a na malém hřišti. Celkem se nás sešlo 68, z toho 14 dětí a také všichni zastupitelé a zaměstnanci obce. Všem Vám děkuji a moc si vážím toho, že Vám obec není lhostejná.
Starosta obce

 

Očkování psů

Dne 14.5.2019 proběhne v obci očkování psů - plakát. Jako každý rok bude MVDr. Jančík nejprve v Černavě v 16:00 hodin a následně v Rájci cca v 16:30 hodin.

 

Dům seniorů

Obec Černava nabízí zájemcům byty 1+kk v Domě seniorů. Výměra bytů cca 36 m2. V případě zájmu kontaktujte OÚ Černava na tel.čísle 353 925 253 nebo 725 051 051. V současnosti je domov seniorů plně obsazen.

Základní podmínkou pro přijetí je cílová skupina věk nad 65 let, ale v případě nenaplnění domu seniorů z cílové skupiny je možné byt pronajmout i jiné mladší osobě. V tomto případě bude o žádosti rozhodovat zastupitelstvo obce. Prohlídka domu je možžná po dohodě s obecním úřadem. Žádost o přidělení bytu v Domě pro seniory je v příloze. Upozorňuji na dodání dokladů dle Žádosti, abychom mohli tuto předložit zastupitelstvu.